wirtualne adopcje

Aktualności

22.02.2021

Marta Alexiewicz

Nie możesz adoptować psiaka? ????

ADOPTUJ WIRTUALNIE ????????

Jeżeli marzysz o adopcji zwierzaka, lecz nie masz możliwości tego zrobić, możesz zostać wirtualnym opiekunem jednego z naszych podopiecznych ????

Adopcja wirtualna jest jednym ze sposobów niesienia pomocy podopiecznym TOZ  Oddział w Suwałkach.

Osoba lub grupa (rodzina, firma, grupa znajomych itd. ) chętna do pomocy wybiera sobie pieska lub kotka, którego chciałaby wirtualnie adoptować. Pomoc polega na pokryciu kosztów utrzymania zwierzaka, na co miesięcznej wpłacie dowolnej kwoty.

Może to być 10, 50, może być 200zł ???? Ważne, żeby datek przelewany był regularnie, co miesiąc. Pomoc może także polegać na co miesięcznym wysyłaniu karmy dla wybranego psa lub kota. W każdej chwili osoba może zrezygnować ze wspierania naszego oddziału ????

Wirtualny opiekun może pytać o swojego adopciaka, prosić o zdjęcia, filmy. 

Zapraszamy do obejrzenia naszych podopiecznych. Osobę zdecydowaną na wirtualną adopcję prosimy o napisanie do nas z uwzględnieniem imienia psa lub kota, którego chce adoptować.

Kiedy chętna osoba zostaje opiekunem, umieszczamy post o wirtualnej adopcji z imieniem i nazwiskiem (jeżeli osoba sobie tego życzy) oraz wpisujemy taką adopcję do folderu z psiakiem lub kotem.

Taka pomoc to dla nas ogromne wsparcie ?

Borykamy się z problemami finansowymi związanymi z leczeniem, kastracją, żywieniem, lekami, opłaceniem wizyt u weterynarza.

Zapraszamy wszystkich do niesienia takiej pomocy.

Jeżeli masz pytanie lub jesteś chętny na wirtualną adopcję napisz do nas lub zadzwoń 500 088 497 w sprawie psów i 502 534 787 w sprawie kotów.

Bardzo dziękujemy za pomoc ????????

MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ TAKŻE